Samsung HD Kamera
     Samsung SRD-1670D
     Samsung SRD-1650D
     Samsung Galaxy S Tab
     samsung led tv
     Samsung 3d led tv
     Banka Güvenlik Sistemleri
     SNV-5080R and SNV-7080R
 Samsung Galaxy S Tab    > Anasayfa   > APLUS NEWS   > Yenilikler   > Samsung Galaxy S Tab

Samsung Galaxy S Tab

Samsung Galaxy S Tab çok yakında Türkiye'de. Teknolojiye yön veren tasarım ve arge çalışmaları ile tüm dünyanın markası olan Samsung'tan çok özel bir yenilik.Samsung Galaxy S Tab. Tablet pazarındaki en önemli role sahip olacak Samsung Galaxy S Tab şimdiden merakla beklenmekte. Samsung P1000 Galaxy Tab’in 2G ve 3G şebekelerine erişim özelliği sayesinde sesli arama özelliğinden faydalanarak hem telefon görüşmesi, hem de görüntülü arama yapılabiliyor.

Samsung Galaxy S Tab 600 x 1024 piksel çözünürlükte 7 inç’lik dokunmatik ekrana sahip olan Samsung P1000 Galaxy Tab’da üç boyutlu hareket algılayıcı sensörleri de bulunuyor. ARM’ın 1 GHz’lik Cortex A8 işlemcisini kullanan cihaz, Android 2.2 (Froyo) yüklü olarak geliyor ve 16 GB’lık dahili hafızasının yanında, 32GB'a kadar desteklenen microSD kart çözümü sunuyor.

Samsung P1000 Galaxy Tab’in 3.15 megapiksellik arka kamerası otomatik odaklama ve LED flaş gibi özelliklerinin yanı sıra 1.3 megapiksellik ön kamera ile de görüntülü görüşme yapılabiliyor. GPS ve dijital pusula özellikleriyle kullanıcıya yardımcı olan Samsung P1000 Galaxy Tab kullanıcısını el yazısından da tanıyabiliyor. Cihazın diğer özellikleri arasında Adobe Flash 10.1 desteği, sosyal ağ ve Google, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Picasa entegrasyonu, TV çıkışı ve Thinkfree Office yazılımı yer alıyor.

2010 © Aplus Teknoloji - Tüm hakları saklıdır.